Farrar raam

 

far korpus3 far korpus2 rrem
Korpused:
Kõik korpused on valmistatud kuivast tugevussorteeritud kuusepuidust. Nii sees kui ka väljas on kasutatud korgitud ja lihvitud niiskuskindlat kasevineeri. Korpustel on uuenduslik plekist õlg, kuhu raamid toetuvad, mis teeb pere läbi vaatamise kordades lihtsamaks, kuna mesilased ei kiti raame nii hirmsasti kinni. Kõik korpuse detailid on kokkupanemisel korralikult tapitud ning tappide ja vineeri kinnitamisel  kasutatud polüuretaanliimi, mis tagab korpuse tugevuse. Soojustatud 25 mm penoplastiga. Samuti on ka kõik korpuse ääred lihvitud väikese nurga alla, et oleks hea konkspeitliga ligi saada.
Hind: 18 eur

 

rrem rrem rrem
Põhjad: 
Kasutatud tugevussorteeritud kuusepuitu. Põhjad on filmivineerist sahtliga, mida on kevadeti väga lihtne vahetada/puhastada.  Sahtlil on tuulutusava, mis on kaetud perforeeritud plekiga, mis tagab hea ventilatsiooni.
Hind: 18 eur
Kuna tegemist on puiduga, siis tähendab see ka seda, et puit nö. mängib. Kevadeti põhjade vahetamisel tuleks eelnevalt teha paar väikest koksu kummihaamriga, et sahtel välja tuleks. Sahtli vahetamine on kordades lihtsam ja mugavam kui kogu taru tõstmine uuele põhjale.

 

rrem rrem
Katused:
Tarukatused on puidust raamiga, mis kaetud plekist mütsidega, nurgad ilusti ära keeratud ning täidetud silikoniga. Puitraam on juba ka värvitud. Katused soojustatud penoplastiga, ning kaetud seest vineeriga.
Hind: 20 eur

 

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC
Emalahutusvõre raam:
Kasutatud tugevussorteeritud kuiva puitu. Kõik nurgad on tapitud keeltapiga, kus vahel ka poluüretaanliim. Lisaks liimile ja tapile on raami kinnitamas ka klambrid.
Hind: 6 eur

 

rrem rrem
Vahelagi:
Vahelae kõrgus 70 mm. Lagi on kaetud vineeriga, milles on ava, et kevadeti sööta lisada.
Hind: 10 eur

 

Söödanõu
Söödanõu:
Söödanõud on valmistatud veekindlast kasevineerist. Kasutatud 12 mm vineeri. Kõik detailid on omavahel tihkelt kinnitatud, et vältida lekkeid. Samuti on nurgad üle tehtud silikooniga. Peal ka pleksiklaas, kust saab jälgida mesilaste toimetamist ning vajadusel söödanõu sisu puhastada.
Hind: 21 eur

 

Kärjekandekast lan,far,est4 kärjekandekast est,far,lan 1 rrem SAMSUNG CSC

Kärjekandekast/Sülemikast:
Kast on 6-raamiline ja tehtud kasevineerist. Kastil endal 100 mm tuulutusava, mida katab perforeeritud plekk, seda saab kasutada kinnises ning lahtises asendis. Samuti on kaanel tuulutuseks puidust raam, mis on kaetud perforeeritud plekiga, mis tagab korraliku ventilatsiooni. Mugav käe järgi sang, et oleks kastiga lihtne toimetada. 

Hind: 20 eur

 

Farrar komplekt

 

Komplekt:
Pakume müügiks ka nii-öelda näidiskomplekti. See sisaldab 1x põhi, 1x katus ning 6x korpust. Vajadusel saab alati korpuseid juurde lisada, kuid see on alustuseks selline minimaalne kogus. Hind: 140 eur

 

Hinnad sisaldavad käibemaksu!