Langstroth raam

 

rrem rrem rrem
Korpused:
Kõik korpused on valmistatud kuivast tugevussorteeritud kuusepuidust. Nii tarus sees kui ka väljas on kasutatud korgitud ja lihvitud niiskuskindlat kasevineeri. Korpustel on uuenduslik plekist õlg, kuhu raamid toetuvad. See teeb pere läbivaatamise kordades lihtsamaks, kuna mesilased ei kiti raame taruvaiguga nii hirmsasti kinni. Kõik korpuse detailid on kokkupanemisel korralikult tapitud ning tappide ja vineeri kinnitamisel on kasutatud polüuretaanliimi, mis tagab korpuse tugevuse. Soojustatud 25 mm penoplastiga. Samuti on ka kõik korpuse ääred lihvitud väikese nurga alla, et oleks lihtne konkspeitliga ligi saada.
Hind: 21 eur

 

rrem rrem rrem
Põhjad:
Kasutatud tugevussorteeritud kuusepuitu. Põhjad on filmivineerist sahtliga, mida kevaditi väga lihtne vahetada/puhastada. Sahtlil tuulutusava, mis kaetud perforeeritud plekiga, mis tagab hea ventilatsiooni. Hind: 18 eur
Kuna tegemist on puiduga, siis tähendab see ka seda, et puit nö. mängib. Kevadeti põhjade vahetamisel tuleks eelnevalt teha paar väikest koksu kummihaamriga, et sahtel välja tuleks. Sahtli vahetamine on kordades lihtsam ja mugavam kui kogu taru tõstmine uuele põhjale.

 

rrem rrem
Katused:
Tarukatused on puidust raamiga, mis on kaetud plekist mütsidega, nurgad ilusti ära keeratud ning täidetud silikooniga. Puitraam on juba värvitud. Katused on soojustatud penoplastiga, ning on seest kaetud vineeriga.
Hind: 20 eur

 

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC
Emalahutusvõre raam:
Kasutatud tugevussorteeritud kuiva puitu. Kõik nurgad on tapitud keeltapiga, mille vahel on ka poluüretaanliim. Lisaks liimile ja tapile on raamid kinnitatud ka klambritega.
Hind: 6 eur

 

rrem rrem
Vahelagi:
Vahelae kõrgus 70 mm. Kaetud vineeriga, milles on ava, mis on kasulik kevadeti sööda lisamiseks.
Hind: 10 eur

 

Söödanõu
Söödanõu:
Söödanõud on valmistatud kvaliteetsest veekindlast kasevineerist. Kasutatud 12 mm vineeri. Kõik detailid on omavahel tihkelt kokku pandud, et vältida lekkeid. Nurgad on üle tehtud silikooniga. Söödanõu peal on ka pleksiklaas, kust saab jälgida mesilaste tegevust ning vajadusel söödanõu sisu puhastada.
Hind: 21 eur

 

Kärjekandekast lan,far,est4 kärjekandekast est,far,lan 1 rrem SAMSUNG CSC

Kärjekandekast/Sülemikast:
Kast on 6-raamiline ja tehtud kasevineerist. Kastil on 100 mm tuulutusava, mida katab perforeeritud plekk, mida saab kasutada kinnises ning lahtises asendis. Tuulutuseks on kaanel puidust raam, mis on kaetud perforeeritud plekiga, mis tagab korraliku ventilatsiooni. Kastil on tugev sang, mis muudab selle transportimise väga mugavaks.

Hind: 20 eur

 

Lan komplekt

 

Komplekt:
Võib tellida ka näidiskomplekti. See sisaldab 1x põhi, 1x katus ning 4x korpust. Vajadusel saab alati korpuseid juurde lisada, kuid see on alustuseks selline minimaalne kogus.
Hind: 120 eur

 

Hinnad sisaldavad käibemaksu!